İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin ana sponsorları 120 yıllık köklü geçmişe sahip Uluslararası bir marka olan Arkas Holding, genç Cumhuriyetin iktisadi bağımsızlığının dinamosu olan Türkiye İş Bankası, ülkemizin sanayileşme sürecine öncülük eden şirketlerimizden Folkart ve Yaşar Holding oldu. Artık, hep birlikte Geleceğin Türkiyesi'ni inşa edeceğiz.

Arkas Holding
İzmir’de doğup uluslararası bir holding haline gelen Arkas, 120 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin dış ticaretine sağladığı önemli katkıların yanında İzmir’e eğitim, spor ve sanat alanlarında da önemli ve sürdürülebilir destekler sağlıyor.

Folkart
İleri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında yapılar inşa eden, ulusal ve uluslararası birçok ödüle layık görülen Folkart; İzmir’in köklü şirketlerinden biri olarak İzmir’e ve Türkiye’ye değer katmaya devam ediyor.

Türkiye İş Bankası
İzmir İktisat Kongresi’nde, milli bir bankaya duyulan ihtiyaç çerçevesinde oybirliğiyle kabul edilen ‘bir ticaret ana bankası teşkili’ kararının ardından 1924’te Atatürk’ün talimatı ve katılımıyla kurulan, o dönem genç Cumhuriyetin iktisadi bağımsızlığının dinamosu olan Türkiye İş Bankası, kuruluşundan bu yana ülke ekonomisinin gelişimine destek oluyor.

Yaşar Holding
Boya, gıda ve içecek sektörleri başta olmak üzere Türkiye’ye kazandırdığı sektörler ve yatırımları ile ülkemizin sanayileşme sürecine öncülük eden Yaşar Holding; güçlü şirketleri ile ekonomik kalkınmaya, eğitim, kültür, sanat ve spora yatırımlarıyla da toplumsal gelişime katkıda bulunmaya devam ediyor.