İZMİR İKTİSAT KONGRESİ WEB SİTESİ VE MOBİL UYGULAMASI KULLANIM ŞARTLARI VE KOŞULLARI

Sayın Kullanıcı, bir İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İZDOĞA A.Ş.’ye ait (bundan böyle kısaca İzdoğa olarak anılacaktır), iktisatkongresi.org web sitesi ve mobil uygulamasına hoş geldiniz.
“Kullanım Şartları” siz değerli kullanıcılarımıza web sitemizde yer alan bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir.
Lütfen, iktisatkongresi.org web sitesi ve mobil uygulamasını kullanmadan önce bu sitenin ‘Kullanım Şartları ve Koşulları’nı dikkatlice okuyunuz. Bu siteyi kullanarak ya da bu siteye erişim sağlayarak, aşağıda belirtilen şartları ve koşulları kabul ettiğiniz varsayılmaktadır. 
iktisatkongresi.org web sitesi ve mobil uygulamasında yer alan, bu sitenin genel görünüm ve dizaynı ile internet adresindeki tüm marka, logo, resim, tasarım, bilgi ve elektronik grafik veya okunabilir şekilde sunulan dokümanlar ve tüm materyaller ve bunlara ilişkin tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi İzdoğa A.Ş.’ ye ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez. Sitedeki hiçbir materyal veya doküman değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, sunulamaz, dağıtılamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez veya aktarılamaz. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz. Bu sitede yer alan dokümanlar ile ilgili fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal edecek nitelikteki her türlü kullanım sonrasında ortaya çıkabilecek yasal sorumluluklar kullanıcıya aittir.

İzdoğa A.Ş. tarafından web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, iktisatkongresi.org web sitesi ve mobil uygulamasına girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

 iktisatkongresi.org web sitesi ve mobil uygulamasında yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve haber (kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu, İzdoğa A.Ş.’den temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle İzdoğa A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
Sitemizde mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.

İzdoğa A.Ş., kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman ve bir bildirimde bulunmadan kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve iktisatkongresi.org web sitesi ve mobil uygulamasında kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. İzdoğa A.Ş. ilgili web sitesi ve mobil uygulamanın hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti vermemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.